Графік роботи медичного центру


КТ - працює щодня (з понеділка по неділю) з 8:00 до 20:00


МРТ - понеділок - п'ятниця з 7:00 до 22:30 Субота - з 7:30 до 22:00 неділі – с 9:00 до 18:00


УЗД - понеділок-субота з 8:00 до 20:00
Центр медичної діагностики «МАГНІ ТАЙМ»

Чому обирають нашу клініку!

Медичний персонал, що працює в центрі діагностики «МАГНІ ТАЙМ», висококваліфіковані фахівці, які пройшли навчання в Києві та Німеччини. Уважні співробітники медичного центру «Магнітайм» допоможуть вам відчути себе тепло і затишно.

Ви хочете відвідати нашу клініку? Призначте безкоштовну зустріч!

Центр медичної діагностики «МАГНІ ТАЙМ» проводить обстеження цікавить Вас органу або всього організму без додаткових процедур і підготовки. Дане обстеження займає мінімум часу і дозволяє уникнути виснажливих відвідувань медичних установ.

Новітня технологія встановлює нові стандарти комфорту пацієнта при проведенні обстеження завдяки революційному відкритого дизайну магніту з діаметром тунелю 70 см і довжиною тунелю всього 125 см, можливість обстеження пацієнтів зростанням до 2.05 і вагою до 130 кг. Подібний дизайн дозволяє проводити більшість видів обстеження в положенні пацієнта, при якому його голова знаходиться поза тунелю магніту, що істотно знижує занепокоєння пацієнта і вплив клаустрофобії.

Томограф в нашому центрі здатний провести скринінг всього тіла за одне дослідження. Це дозволяє відразу оцінити стан більшість органів і тканин людського тіла (від головного до органів малого таза). Основні переваги цього дослідження - це нешкідливість, висока швидкість (близько 30 хвилин) і великий обсяг одержуваної інформації. Скринінг всього тіла особливо необхідний при пошуку метастазів або первинного злоякісного утворення.

Даний метод обстеження абсолютно нешкідливий, що і відрізняє магнітно-резонансну томографію від рентгенологічних методів діагностики (рентгена, комп'ютерної томографії).

Магнітно-резонансний томограф відкритого типу уможливив обстежити дітей будь-якого віку, пацієнтів страждають на клаустрофобію, пацієнтів з важкими травмами і тих, хто через захворювань не може рухатися, а також людей нестандартної комплекції.

Тут ви можете провести обстеження всього організму в профілактичних цілях і будете маєте можливість виявити різноманітні патології на ранніх стадіях, усунути або призупинити їх розвиток, що дозволить зберегти активний життєвий тонус до глибокої старості.

Клієнт "МАГНІ ТАЙМ" при обстеженні отримує запис МРТ на диск. Також для зручності при проході діагностики пацієнтові видаються одноразові халати і тапочки.

Центр медичної діагностики «МАГНІ ТАЙМ» має величезне значення для нашого регіону завдяки своїм можливостям швидкої діагностики найскладніших захворювань і патологій. Одеська область сьогодні перебуває на першому місці в Україні за рівнем онкозахворюваності. Для обстеження таких хворих, виявлення онкозахворювань на ранніх стадіях, необхідний цей магнітно-резонансний томограф. Обстеження без опромінення - саме в ньому потребують ці люди.