КТ Одеса (комп’ютерна томографія)

УЗД в Одесі: особливості проведення процедури, як підготуватися
26.10.2020

КТ Одеса (комп’ютерна томографія)

КТ Одеса (комп'ютерна томографія)

Комп'ютерна томографія є одним з основних методів діагностики внутрішніх органів і систем. В її основі лежить метод багатошарового сканування рентгенівськими променями. Однак на відміну від простої рентгенографії, що дозволяє отримати знімок тільки з однієї проекції, такий метод дає можливість створити тривимірне зображення досліджуваного органу. При цьому досягається максимальна точність і інформативність.

Принцип обстеження методом КТ полягає тому, що рентгенівської трубкою випускається тонкий, віялоподібні пучок рентгенівських променів, скануючий тіло, за рахунок руху навколо нього. Навпаки рентгенівської трубки знаходяться детектори, розташовані вкруговую. Вони фіксують інтенсивність випромінювання після проходження променів через тканини організму.

Комп'ютерна томографія - сучасний метод дослідження

Дослідження методом комп'ютерної томографії призначається для вирішення наступних завдань:

- загальний скринінг з метою виявлення джерела больових відчуттів, при травмі голови, постійно повторюваних непритомних станах, погіршенні загального самопочуття, задишка;
- екстрені показання - підозри на інсульт, пошкодження судин або внутрішніх органів;
- планова діагностика - пацієнт був направлений на КТ фахівцем, щоб підтвердити або спростувати Можливий діагноз;
- необхідність проконтролювати результати проведеної терапії (хірургічна операція або медикаментозне лікування);
- візуалізації зображення при заборі тканин на дослідження методом пункції або біопсії.

Щоб підвищити точність візуалізації, наприклад, при виявленні онкологічного захворювання або проблем з судинами, може знадобитися внутрішньовенне введення контрастної речовини. Ця речовина являє собою спеціальний розчин на основі йоду, яке вводитися внутрішньовенно і не «просвічується» рентгенівськими променями. Потрапивши в організм, він рівномірно розноситься з кровотоком, накопичуючись в ділянках з патологічними змінами, тим самим маркіруючи їх. При високій точності результатів, дана процедура не несе небезпеки для організму, а контрастну речовину швидко виводиться з нього.

Комп'ютерна томографія легень в Одесі за доступною ціною

Комп'ютерна томографія, ціна в Одесі якої одна з найнижчих, проводиться центром медичної діагностики «МАГНІ ТАЙМ». У ньому використовується найсучасніше, високотехнологічне і безпечне для здоров'я обладнання. У нас можна зробити КТ легких в Одесі, ціна якої значно нижче, ніж в більшості інших дослідницьких центрів України.

Серед інших переваг даного методу можна виділити такі:

- відсутність інвазивного втручання в організм і інших побічних дій після процедури;
- висока деталізації досліджуваних структур, можливість виявлення навіть мінімальних за розміром патологій;
- можливість провести віртуальну реконструкцію досліджуваних органів;
- стандартизована система діагностики, завдяки чому результати майже не залежать від лікаря, який проводить дослідження;
- процедура не займає багато часу і не вимагає складної підготовки.

Якщо вам потрібна комп'ютерна томографія легенів в Одесі , найбільш правильним рішенням буде звернутися в центр медичної діагностики «МАГНІ ТАЙМ». Для запису на прийом до наших фахівців і отримання призначення на проведення досліджень магнітно-резонансним томографом, а також, якщо ви хочете дізнатися КТ в Одесі вартість, зв'яжіться з нами по телефону, який вказаний на сайті, або напишіть в онлайн-режимі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *