Комп'ютерний томограф SOMATOM go.Up 64 зрізу

Із томографом SOMATOM go.Up приходять нові технології, які є інновацією для томографів цього класу. Система SOMATOM go.Up заснована на новому мобільному робочому процесі, в ній реалізовано низку інноваційних рішень, які забезпечують найвищий рівень гнучкості та мобільності у повсякденних КТ-дослідженнях та допомагають підвищити рівень комфорту та задоволеності для пацієнта. У системі SOMATOM go.Up реалізований цілісний набір інтуїтивно зрозумілих рішень, які дозволяють раціоналізувати робочі процеси, скорочують кількість етапів роботи, що повторюються, і тим самим дозволяють стандартизувати і спростити роботу відділення, допомагаючи при цьому підвищити рівень комфорту для пацієнта. Таким чином, з'являється можливість працювати більш ефективно та зосередити увагу на пацієнтах – це два ключові фактори для успішного розвитку відділення.

Завдяки використанню високих технологій система SOMATOM go.Up дозволяє розширювати клінічний діапазон і розвиватися, досягаючи істотних результатів, які раніше не були доступні.

SOMATOM go.Up виконує сканування великих діапазонів за одну затримку дихання з високою просторовою роздільною здатністю, дозволяючи проводити високоякісні ангіографічні дослідження судин з хорошим контрастним посиленням, субміліметровими зрізами та точною синхронізацією за часом.

Платформа SOMATOM go.Up, побудована на надійних компонентах, допомагає інтегрувати комплексні дослідження у повсякденну практику та дозволяє проводити скринінгові дослідження легеньких та товстої кишки, а також дослідження серця для оцінки коронарного кальцію. Завдяки субміліметровій колімації SOMATOM go.Up забезпечує високу просторову роздільну здатність, тим самим підвищуючи чутливість діагностики в онкології, ангіографії та ін., надаючи такі результати, яких очікують від системи вищого класу.

Завдяки висококласним технологіям SOMATOM go.Up® розширює клінічні можливості, дозволяє вийти за межі звичного набору діагностичних застосувань та інтегрувати спеціалізовані, складні, комплексні дослідження у повсякденну рутинну діагностичну практику. Швидке та ефективне використання системи у повсякденній практиці дозволяє виконувати сканування з низьким променевим навантаженням, що дуже важливо для оптимальної турботи про пацієнта.