Ультразвукова система ACUSON S2000 - це багатопрофільна система преміум класу, яка охоплює весь спектр досліджень та надає вичерпну інформацію для визначення діагнозу навіть у «складних для візуалізації» пацієнтів. Використання сучасної електроніки, передових алгоритмів обробки зображень та датчиків із високою щільністю елементів дає можливість отримати високий рівень візуалізації.
Можливості системи дозволяють вийти за рамки застосування звичайних 2D, 3D, 4D та доплерівських режимів та ефективно використовувати сучасні методики дослідження, у тому числі еластографія четвертого покоління на основі технології зсувної хвилі ARFI – Virtual Touch IQ.

У випадках, коли потрібно знайти найменші зміни в тканинах і органах або візуалізувати глибокі структури черевної порожнини пацієнта з «поганим» ультразвуковим вікном, першорядне значення набуває якості зображення. Висока деталізація дозволяє побачити найменші структури тканин, відмінна чутливість кольорового допплера дозволяє помітити особливості кровообігу, високотехнологічні датчики високої густини елементів розширюють обсяг діагностичної інформації.

Клінічні переваги

• Відмінна якість візуалізації.
• Підтримка еластографії, еластометрії та їх комбінації на основі технології зсувної хвилі (ARFI), підтримка компресійної еластографії, що відкривають новий вимір в ультразвуковій діагностиці.
• Широкі можливості у дослідженні серцево-судинної системи завдяки датчикам для пацієнтів різного віку та спеціалізованим програмним опціям
• Високочастотний датчик 18L6 HD містить вдвічі більше елементів із меншим проміжком між ними, завдяки чому зменшується товщина зрізу, збільшується однорідність та контрастність зображення.