10.02.2021

Комп’ютерна томографія – що це і коли проводять?

Компьютерная томография, классифицируемая как Визуализирующие тесты - один из основных диагностических методов, используемых в современной медицине. Он позволяет визуализировать органы человеческого тела благодаря использованию рентгеновских лучей. Когда врач может порекомендовать компьютерную томографию? Как вам подготовиться к этому исследованию?
07.02.2021

УЗД в Одесі, види дослідження, протипоказання при УЗД.

Що таке УЗД? УЗД - це візуалізується дослідження, яке дозволяє нам побачити розмір і форму внутрішніх органів. Це один із самих основних тестів, який виконується в діагностичних цілях, серед іншого, для оцінки стану пацієнта і прийняття рішення про подальше лікування або профілактики.
26.10.2020

УЗД в Одесі: особливості проведення процедури, як підготуватися

УЗД - один з найдоступніших і в той же час досить інформативних методів діагностики. У центрі медичної діагностики «Магне Тайм» клієнт має можливість зробити якісне, точне УЗД в Одесі для наступних органів і систем організму:
26.10.2020

КТ Одеса (комп’ютерна томографія)

Комп'ютерна томографія є одним з основних методів діагностики внутрішніх органів і систем. В її основі лежить метод багатошарового сканування рентгенівськими променями. Однак на відміну від простої рентгенографії, що дозволяє отримати знімок тільки з однієї проекції, такий метод дає можливість створити тривимірне зображення досліджуваного органу. При цьому досягається максимальна точність і інформативність.